Serwis 

Akumulatory rozruchowe

Prostowniki

Chemia

Auto Części

Serwis

Usługi oraz serwis

1. Diagnostyka akumulatora w pojeździe
Pierwszą czynnością przed zakupem nowego akumulatora jest test „zużytego” akumulatora oraz instalacji pojazdu, aby wykluczyć awarię innych urządzeń jak alternator czy rozrusznik.
W tym celu używamy wielu urządzeń: zarówno nowoczesnych mierników cyfrowych jak i starszych ale niezawodnych testerów obciążeniowych i areometrów. Określamy także prąd upływu – czyli wartość prądu jaki samochód „pobiera” na postoju.

2. Montaż akumulatora
Tysiące sprzedanych i zamontowanych akumulatorów pozwoliły nam nabyć doświadczenia w zakresie montażu zarówno w pojazdach standardowych jak i w samochodach z systemem START/STOP gdzie zazwyczaj wymagana jest adaptacja nowego akumulatora.

3. Szacowanie pojemności
Dokładna diagnostyka akumulatora nie byłaby możliwa bez wyznaczenia pojemności, do tego celu służą urządzenia, które  w bezpieczny sposobów rozładowują akumulator podając jego szacunkową pojemność. Dzięki tej informacji jesteśmy w stanie w jeszcze dokładniejszy sposób podać stopień zużycia lub rodzaj uszkodzenia akumulatora.

4. Spawanie obudowy akumulatora
Naprawimy nieszczelność obudowy, ale zajmujemy się również szeroko pojętym tematem spawanie oraz klejenia rożnych rodzajów plastików stosowanych nie tylko w motoryzacji.

5. Mobilny serwis akumulatorów
Trzy proste kroki : Dzwonisz, przyjeżdżamy, wymieniamy. ( koszt usługi między 20 – 50 zł poza godzinami pracy sklepu stacjonarnego – w godzinach pracy dostawa GRATIS )

6. Ładowanie oraz regeneracja
Za 20 do 30 złotych naładujemy Twój akumulator a na czas usługi wypożyczymy akumulator zastępczy. Często zdarzają się sytuacje w których głęboko rozładowany akumulator nie podejmuje współpracy z prostownikiem – w takich sytuacjach również postaramy się pomóc.

Współpracujemy z najlepszymi producentami